O Inwestycji

Nowa Płocka

Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne dlatego to tu powstaje najnowsza inwestycja realizowana przez VFM Real Estate. Nowa Płocka w Sochaczewie to osiedle składające się z dwóch budynków zlokalizowanych w sąsiedztwie rekreacyjnych terenów nad rzeką Bzurą, nieopodal Placu Kościuszki.

Teren

Inwestycja zakłada realizację osiedla złożonego z dwóch trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Na terenie inwestycji znajdzie się szereg nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych.
Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą miejsca parkingowe naziemne. Natomiast osoby, które zdecydują się przemieszczać za pomocą ekologicznego środka transportu, jakim jest rower, znajdą na terenie osiedla miejsca na rowery i rowerownie.

O budynku

W dwóch trzypiętrowych budynkach Inwestycji powstanie 58 mieszkań, każde z balkonem lub ogródkiem. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe o metrażach od 27 do 80 m².
Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną rowerownia, w której każdy będzie mógł bezpiecznie przechować swój rower, tereny zielone i liczne, nowoczesne udogodnienia.

Cechy szczególne Inwestycji

System jednego klucza
System jednego klucza
Miejsca parkingowe naziemne
Miejsca parkingowe naziemne
Miejsca na rowery i rowerownia
Miejsca na rowery i rowerownia
Tereny zielone
Tereny zielone
Cichobieżne windy
Cichobieżne windy
Monitorowany i ogrodzony teren
Monitorowany i ogrodzony teren
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Brama otwierana smartfonem
Brama otwierana smartfonem
Pompa ciepła
Pompa ciepła
Nowoczesne światłowody
Nowoczesne światłowody

Strona internetowa nowaplocka.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2024 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności